Undersidor

Våra växtinredare

Daniel Hoffmann
Försäljningsansvarig

Telefon: +46705480978
E-post: daniel.hoffmann@luwasa.se

Elisabeth Lagerkvist
Sälj/växtinredare

Telefon: +46766368355
E-post: elisabeth.lagerkvist@luwasa.se

 

Växtinredare med 20 års erfarenhet i inredningsbranschen och expert på att förstå och delge ett helhetstänk för både möblemang och växtinredning.

Annie Linder
Sälj/växtinredare

Telefon: +4673421 15 00
E-post: annie.linder@luwasa.se

Växtinredare med expertis inom Industridesign. Uppskattar samarbetet med kunden och användaren där man tillsammans löser olika behov för det tänkta ändamålet. Inspireras av människan och naturen, två element som ständigt är i utveckling.

Vivika Ekman

Områdesansvarig Malmö
Sälj/Växtinredare

Telefon: +46768841155
E-post: vivika.ekman@luwasa.se

Daniel Wennergren
Teamledare växtservice

Telefon: +46768841157
E-post: daniel.wennergren@luwasa.se

 

Josefine Elmgren
Växtinredare/Säljare

Telefon: +46768841159
E-post: josefine.elmgren@luwasa.se